Onze vrijwilligers


Bestuur


Voorzitter: Engelien Steenbruggen   e-mail; engelien@sphoek.com


Secretaris: Tineke Albrecht                 e-mail;  tinekeA@sphoek.com


Penningmeester:  Piet Speur              e-mail; piet@sphoek.com




Team Nederland


Spinnen in het web en steun en toeverlaat voor Spanje (alfabetische volgorde)



Ingrid Visser                                           e-mail; ingrid@sphoek.com


Jacqueline Jongerius                             e-mail; jacqueline@sphoek.com


Monica Le Grand                                    e-mail; Monica@sphoek.com

         


Peter de Lint (dierenarts)




Advertenties plaatsen


Ineke Kleij onze stille kracht, verzorgt al jarenlang in alle stilte de Sphoek  advertenties


Iedere vrijwilliger is een belangrijke schakel in de prachtige Sphoek ketting!


Onze gastgezinnen


Dankzij een groot aantal fantastische vrijwilligers kunnen wij asielhonden, die om wat voor reden dan ook beter naar Nederland kunnen,  een veilig onderdak bieden.


Soms zijn het pups. In een huiselijke omgeving worden ze nu eenmaal beter gesocialiseerd dan in een asiel. Soms zijn het ook honden waarvan we zien dat ze absoluut niet gelukkig zijn in het asiel. Of honden die al veel te lang in het asiel hebben gezeten. Eenmaal in Nederland waar potentiele geinteresseerden persoonlijk kennis met ze kunnen maken, worden ze sneller geadopteerd.


Onze vrijwilligers in Spanje

Ook in Spanje zijn heel veel vrijwilligers die allerlei hand en spandiensten leveren. Zoals honden naar de luchthaven brengen , foto's en video's maken. Informatie in de database zetten, medische gegevens aanleveren etc.





   

Stichting Sphoek

Maanvlinderlaan 5

5641 CE EINDHOVEN

 

E-mail: info@sphoek.com

 

Bankgegevens Sphoek :


NL40  INGB  0005 232838

BIC:  ING BNL 2A


KvK Alphen aan den Rijn: nr. 27314430

RSIN nummer 819120625

UBN nummer  2866431

Wanneer u doneert via deze ONLINE DONEREN App moeten wij daarover een bepaald percentage afstaan. 


Wanneer u rechtstreeks via ons rekeningnummer doneert komt het volledige bedrag op rekening van SPHOEK

NL40  INGB  0005 232838

BIC:  ING BNL 2A